O stronie "Złe miejsca dla ślimaków"

Witryna jest w trakcie budowy. I pewnie będzie w trakcie zawsze.

Celem powstania tej witryny było pokazanie okolic Puław (dalszych i bliższych). Wiele z miejsc, które są tu przedstawione popadło w zapomnienie. Zarosły roślinnością, a najczęściej odwiedzają je tytułowe ślimaki. Może niepokoić trzask skorup pod nogami.

Pojęcia "daleko" czy "blisko" pozostają pojęciami względnymi. Przemieszczam się najczęściej na rowerze dlatego łatwiej jest mi niż automobilistom dostrzec coś przy drodze i się zatrzymać. Od 2009 do 2010 roku pisałem na forum tradytor.pl i tam też znajduje się wiele tekstów tu zamieszczonych. Od roku 2010 obecny też jestem na Forum zbuntowanych poszukiwaczy

Treść najczęściej oparta jest na źródłach internetowych. Trudno znaleźć kompromis między mobilnością i profesjonalizmem w opracowywaniu poszczególnych zagadnień. Postawiłem na mobilność. Strona może zawierać błędy lub coś pomijać. Komentarze zawsze są mile widziane. Szczególnie komentarze korygujące i uzupełniające zapisane tu informacje.

Odpowiedzi pojawiają się dopiero po ich zatwierdzeniu przez administratora.

Złe miejsca dla ślimaków prezentują miejsca, rzadziej zdarzenia. Blog Z jazdy i pod jazdy zawiera teksty związane w jakiś sposób z wędrówką. Jego tytuł tylko przypadkowo jest podobny do nazwy rajdu MTB "Zjazdy i podjazdy". Nie mam zacięcia sportowego i jeśli się z kimś zmagam to z samym sobą.